Witaj.

Jest mi bardzo miło, że odwiedziłeś mój sklep.

Możesz tu kupić zbijaki treningowe mojej produkcji.

Szczególnie przydatne w treningu 'na sucho' w domu jak i w trakcie treningu strzeleckiego na strzelnicy.

Dzięki umiejętnemu zastosowaniu potrafią pokazać błędy które popełniasz, bądź wymusić na Tobie określoną reakcję np. na zacięcie broni.

Zbijaki do strzelby pozwalają na bezpieczną naukę szybkiego ładowania/doładowania strzelby typu 'pompka'. Jest to kluczowy element dobrego wyniku na torze w strzelaniu dynamicznym.

No i oczywiście zbijaki maja wpływ na ograniczenie zużycia Twojej broni przy oddawaniu strzałów na sucho. Wyhamowują iglicę, która w przypadku pustej komory nabojowej nie trafia na żaden opór.

Jest to produkt sprawdzony. Od roku 2017 dzięki Wam i Waszym sugestiom był kilkakrotnie poprawiany, przez co stał się bardziej niezawodny.

Używany przez koleżanki i kolegów ze służb mundurowych, jak i strzelców sportowych, kolekcjonerów i wszystkich innych posiadaczy broni. 

Bardzo pomocny szkoleniowcom, instruktorom i trenerom.

Doceniony nawet przez naszą rodzimą Fabrykę Broni :-))

Mam nadzieję że będziesz zadowolonym klientem. Ale gdyby coś było nie tak z Twoim zamówieniem to proszę o kontakt celem rozwiązania problemu.

Wszystkie zbijaki robię sam osobiście i staram się żeby były wykonane jak najlepiej. Niestety czasami coś może pójść nie tak, bądź mogę o czymś zapomnieć, albo po prostu się pomylić. W każdym takim przypadku proszę Cię o wyrozumiałość.

Dziękuję za poświęcony czas. Życzę zadowolenia z zakupów i dobrych wyników!